Jak skutecznie i niedrogo ogrzać budynek, dom, czy firmę? Podpowiadamy

Budujesz lub remontujesz dom, lub mieszkanie? Możliwe, że stoisz przed wyborem ogrzewania. Jeśli zależy Ci na rozwiązaniu, które jest skuteczne, porządne, prostew obsłudze oraz jest jednym z najtańszych systemów grzewczych na rynku to koniecznie czytaj dalej.

Spis treści:

Folia grzewcza rozwiązaniem?

Takim rozwiązaniem jest właśnie folia grzewcza. Oferujemy ją w formie gotowego zestawu z akcesoriami. Dzięki temu możesz samodzielnie wykonać system ogrzewania podłogowego, ściennego lub sufitowego.

Dlaczego warto wybrać folię grzewczą?

Decydując się na ogrzewanie folią grzewczą, wybierasz:

Oszczędność pieniędzy

Folia grzewcza jest tańsza w porównaniu z innymi systemami ogrzewania. Zużywa ok. 30% mniej energii od tradycyjnego ogrzewania (np. centralnego). Dzięki temu możemy mieć niższe koszty montażu i użytkowania.

Bezpieczeństwo i spokój

Wybierając ogrzewanie za pomocą folii grzewczej, unikamy m.in. ryzyka zaczadzenia, nieprawidłowego odprowadzania spalin, wybuchu czy pożaru. Dzięki temu możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoje i domowników.

Wytrzymałość i jakość

Folie grzewcze, które oferujemy, są bardzo wysokiej jakości. Dzięki temu są trwałe i odporne na uszkodzenia, a ich żywotność to nawet 100 lat. Masz pewność, że ten system ogrzewania posłuży na długie lata.

Bezawaryjność

Nie musisz martwić się o ewentualne awarie systemu czy wzywanie serwisu (jak to często bywa w przypadku tradycyjnego ogrzewania). A to dzięki temu, że folia nie zawiera żadnych części ruchomych, ani takich, które mogłyby ulec przypaleniu.

Łatwy, samodzielny montaż

Nie musisz zatrudniać specjalistów, którzy zajmują się montażem. Zestaw został tak skonstruowany, aby umożliwić Ci łatwe, samodzielne wykonanie systemu ogrzewania. Jeśli jednak potrzebujesz wsparcia – jesteśmy gotowi pomóc.

Wieloletnią gwarancję

Gwarancja na folie grzewcze instalowane przez Autoryzowanego Instalatora wynosi aż 15 lat. Natomiast w przypadku montażu we własnym zakresie, wynosi ona 6 lat.

Ten sposób ogrzewania będzie dla Ciebie doskonały w szczególności, jeśli:

Ważny jest dla Ciebie komfort obsługi i użytkowania

Możesz sterować ogrzewaniem za pomocą termoregulatora, ręcznie lub bezprzewodowo – przez Internet. Dzięki temu regulacja temperatury odbywa się bardzo łatwo i szybko. Dodatkową zaletą jest ciepła podłoga, co może być szczególnie ważne np. w pokoju dziecięcym.

Chcesz oszczędzić miejsce w pomieszczeniu

Folia grzewcza nie zajmuje miejsca, tak jak np. grzejniki na ścianie – jest pod podłogą, sufitem lub ścianami. Dzięki temu mamy do dyspozycji większą przestrzeń w pomieszczeniu oraz większą swobodę w jego meblowaniu.

Ty lub ktoś z członków rodziny alergikiem

Wykorzystanie folii grzewczej chroni przed zawilgoceniem ścian i zapobiega rozwojowi pleśni. Dodatkowo wspiera zdrowie alergików, ograniczając unoszenie się kurzu w pomieszczeniu oraz filtrując powietrze poprzez aniony, które generuje folia.

Troszczysz się o środowisko

ogrzewanie folią zapewnia niskie zużycie energii oraz umożliwia zasilanie z własnej produkcji energii (fotowoltaika). Nie wymaga budowy komina czy kotłowni. Dodatkowo nie produkuje zanieczyszczeń, które mogłyby obciążać środowisko.

Folie grzewcze sprawdzą się doskonale w takich miejscach, jak:

  • Domy, mieszkania, szkoły, żłobki, przedszkola
  • Domki letniskowe, drewniane, altany, kampery czy łodzie
  • Hotele, restauracje, bary, biura i szpitale
  • Hale magazynowe i przemysłowe
  • Kościoły i obiekty sakralne.

Sprawdź również nasz dział z pytaniami i odpowiedziami na temat systemów ogrzewania.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *