Sklep / Mata grzewcza w zestawie

Mata grzewcza w zestawie

Filtry

Na naszym sklepie możesz kupić na Raty lub w Leasingu

Informacje znajdują się na stronie produktu

Dowiedz się więcej o:
Mata grzewcza w zestawie

Sprawdź >

Produkty w grupie

Wyświetlanie 1–16 z 18 wyników

 • Mata grzewcza pod płytki
  2159,00 
 • Mata grzewcza pod płytki
  1629,00 
 • Mata grzewcza pod płytki
  1199,00 
 • Mata grzewcza pod płytki
  1099,00 
 • Mata grzewcza pod płytki
  899,00 
 • Mata grzewcza pod płytki
  789,00 
 • Mata grzewcza pod płytki
  699,00 
 • Mata grzewcza pod płytki
  629,00 
 • Mata grzewcza pod płytki
  529,00 
 • Mata grzewcza pod płytki
  489,00 
 • Mata grzewcza pod płytki
  459,00 
 • Mata grzewcza pod płytki
  429,00 
 • Mata grzewcza pod płytki
  389,00 
 • Mata grzewcza pod płytki
  339,00 
 • Mata grzewcza pod płytki
  289,00 
 • Mata grzewcza pod płytki
  239,00 

Mata grzewcza w zestawie

Mata Grzewcza na Podczerwień -Zestaw Montażowy

 

Cechy Produktu:

Zaawansowana Technologia Podczerwieni:

Mata wykorzystuje innowacyjne rozwiązania w zakresie grzewczym, emitując ciepło na bazie podczerwieni, które jest efektywne i energooszczędne.

Wysoka Jakość Materiałów:

Mata wykonana jest z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów, gwarantujących jej długotrwałe użytkowanie.

Regulacja Temperatury:

Mata współpracuje z regulatorem temperatury, który umożliwia dostosowanie poziomu ciepła do indywidualnych potrzeb użytkownika, co zapewnia komfort i wygodę użytkowania.

Łatwość Montażu:

Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do samodzielnego zamontowania maty, co daje pewność prawidłowego zamontowania maty i jest bardzo wygodne w praktyce.

Ekologiczna i Bezpieczna:

Mata nie emituje szkodliwych substancji dlatego jest bezpieczna dla zdrowia i środowiska.

Korzyści dla Użytkownika:

 

Komfort Cieplny:

Idealne rozwiązanie do ogrzewania pomieszczeń, które zapewni równomierne, zdrowe i przyjemne ciepło.

Oszczędność Energetyczna:

Ciepło jest zużywane w miejscu wytworzenia, więc nie tracimy na jego przesyle co znacznie podnosi efektywność energetyczną maty i pozwala na redukcję kosztów ogrzewania.

Łatwość w Użyciu:

Prosta obsługa i możliwość szybkiego montażu bez konieczności angażowania specjalistów.

Wszechstronność Zastosowania:

Idealna do różnych typów pomieszczeń, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych.

Korzyści Zdrowotne:

Ciepło wytworzone przez matę grzewczą na podczerwień jest korzystne dla zdrowia, pomaga w relaksacji, oddychaniu i redukcji bólu mięśniowego.

Aspekty Praktyczne Montażu:

 

Pełny Zestaw Montażowy:

Wszystkie potrzebne elementy są dołączone do zestaw , co ułatwia pracę instalatora.

Instrukcja Montażu:

Jasne i szczegółowe opisy czynności krok po kroku, pomagają w prawidłowej instalacji.

Kompatybilność z Różnymi Powierzchniami:

Mata może być montowana na różnorodnych typach podłoża: np. wylewka anhydrytowa, posadzka betonowa, płyta OSB, stara posadzka z płytek, podłoga z desek itp. oczywiście wszystkie podłoża pokryte uprzednio podkładem termoizolacyjnym XPS

Wsparcie Techniczne:

Zapewniamy dostęp do pomocy technicznej,  w razie pytań lub problemów z instalacją kupujący może skontaktować się z doradcą telefonicznie, lub mailowo.

Podsumowanie:

Mata grzewcza na podczerwień w zestawach montażowych to nowoczesne, wygodne i ekonomiczne rozwiązanie ogrzewające domy i inne obiekty, idealne dla osób dbających o zdrowie oraz dobre samopoczucie, ceniących komfort, oszczędność i proekologiczne podejście.

Tak, mata jest bezpieczna w użytkowaniu i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty.

Tak, na matę otrzymują państwo 15 lat gwarancji przy montażu firmowym i 6 lat przy montażu samodzielnym. Producent określa żywotność maty na min. 60 lat.

Tak, na matę otrzymują państwo 15 lat gwarancji przy montażu firmowym i 6 lat przy montażu samodzielnym. Producent określa żywotność maty na min. 60 lat.Mata jest bardzo łatwo w obsłudze. Wystarczy zaprogramować temperaturę temperaturę na termoregulatorze. Prawidłowo zamontowana mata grzewcza nie wymaga specjalnego traktowania podczas użytkowania i nie wymaga pielęgnacji.


Potrzebujesz fachowej
pomocy? Pomożemy Ci z wyborem produktów

W Vendacenter rozumiemy, że wybór odpowiedniego systemu ogrzewania może być wyzwaniem. Dlatego oferujemy profesjonalne wsparcie, aby pomóc Ci w wyborze najlepszego produktu. Nasi eksperci są dostępni, aby doradzić Ci w kwestiach technicznych, funkcjonalności oraz dopasowania do Twoich indywidualnych potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, aby znaleźć idealne rozwiązanie ogrzewające dla Twojego domu lub biura, zapewniając komfort i efektywność energetyczną.

Zadzwoń Napisz do nas

Blog

Poznaj innowacje i porady dotyczące ekologicznych systemów ogrzewania – wszystko, co musisz wiedzieć o folii grzewczej i nowoczesnych systemach grzewczych.

Folia grzewcza pod panele. Czym jest i jak działa?

W dzisiejszych czasach poszukiwanie efektywnych, ekologicznych i ekonomicznych metod ogrzewania staje się coraz bardziej priorytetowe. Jednym z nowoczesnych rozwiązań, które bardzo mocno zyskuje na popularności jest ogrzewanie folią grzewczą na podczerwień. Technologia ta zapewnia komfort cieplny i redukcję kosztów. Dowiedz się więcej w naszym artykule na temat tego sposobu ogrzewania i jak proste może to być!

Czytaj dalej

Jak samodzielnie zamontować ogrzewanie folią grzewczą

Zastanawiasz się, jak efektywnie i bezpiecznie zainstalować ogrzewanie w swoim domu, aby cieszyć się ciepłem i komfortem nawet w najchłodniejsze dni? Przystępując do montażu ogrzewania podłogowego, należy posiadać narzędzia i materiały, które zapewnią prawidłowy montaż oraz działanie systemu. Montaż ogrzewania może wydawać się skomplikowany, ale dzięki naszemu kompleksowemu przewodnikowi, dowiesz się, jak wybrać najlepszą folię dopasowaną…

Czytaj dalej

Czy warto kupić ogrzewanie na raty

Jakie są korzyści zakupu folii grzewczej na raty? Folia grzewcza to nowoczesne rozwiązanie, które zyskuje na popularności wśród właścicieli domów szukających efektywnych metod ogrzewania. Możliwość zakupu tego rodzaju ogrzewania na raty otwiera przed kupującymi nowe możliwości finansowe i technologiczne. Poniżej przedstawiamy najważniejsze korzyści płynące z decyzji o zakupie folii grzewczej w systemie ratalnym. 1. Dostępność…

Czytaj dalej

7 RZECZY, KTÓRE MUSISZ WIEDZIEĆ O FOLII GRZEWCZEJ

Dziś chciałbym bardziej szczegółowo opowiedzieć o jednym z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych – folii grzewczej na podczerwień. Może jeszcze nie słyszałeś o niej, ale po przeczytaniu tego artykułu będziesz zdumiony, jak wiele korzyści może ona przynieść. Zatem zacznijmy! Folia grzewcza to cienkie warstwy folii PET wypełnione włóknem karbonowym, które jest zaprojektowane tak, aby generować i emitować…

Czytaj dalej