O nas

Witam serdecznie,

zazwyczaj w takim dziale większość oferentów opisuje historię swojej firmy, wspomina jej założycieli etc.

A my chcemy tu opowiedzieć nie o sobie lecz o tym co możemy naszemu klientowi zaoferować, jak możemy pomóc rozwiązać problem klienta lub podpowiedzieć jak klient może zaoszczędzić na wydatkach na ogrzewaniu domu czy też zaprezentować niedrogi w inwestycji, tani w eksploatacji, bezpieczny w użytkowaniu system ogrzewania domu bądź innego pomieszczenia, ekologicznym zdrowym ciepłem.

Mówimy oczywiście o systemach ogrzewania folią i matą grzewczą na podczerwień.

Od 8 lat  jako autoryzowany dystrybutor firmy Termofol – producenta systemów grzewczych, nasza firma zajmuję się kompleksowym wdrożeniem ekonomicznych i ekologicznych systemów grzewczych na podczerwień, które mają zastosowanie jako ogrzewania podłogowe, sufitowe lub ścienne. Wspomniany producent kładzie bardzo duży nacisk na wyszkolenie i profesjonalizm autoryzowanych dystrybutorów, czego dowodem jest min. odnawiany co dwa lata certyfikat. Podstawą jego odnowienia jest odbycie jednodniowego szkolenia aktualizacyjnego oraz zaliczony egzamin końcowy.

Daje to państwu gwarancję, że wiedza i umiejętności osoby posługującej się takim certyfikatem są na najwyższym poziomie

Budujesz?, remontujesz?, planujesz modernizację systemu grzewczego? – bardzo dobrze trafiłeś. Mamy rozwiązania dla każdego i to w bardzo dobrej cenie.

Nasze rozwiązania charakteryzują się bardzo niskimi kosztami inwestycyjnymi np. koszt kompletnego ogrzewania z montażem dla 100 metrowego domu w zależności od zastosowanych rozwiązań mieści się w przedziale 12 tys. do 18 tys. zł. W tej cenie mamy zamontowane kompletne ogrzewanie nawet ze sterowaniem przez WiFi. jeżeli chodzi o koszty eksploatacji takiego systemu ogrzewania to  Roczny koszt mieści się w granicach 1200 – 1700 zł. Jeśli dodamy do tego: brak możliwości zaczadzenia, brak możliwości  zatrucia spalinami, brak możliwości wybuchu (przy ogrzewaniu gazowym) oraz brak konwersji powietrza (wystękuje przy tradycyjnych grzejnikach) to mamy za małe pieniądze najlepszy system ogrzewania, który wyprzedza wszystkie inne dostępne na rynku.

Żeby w jeszcze  większym stopniu umożliwić klientom obniżenie kosztów inwestycyjnych, mamy w ofercie zestawy do samodzielnego montażu – gotowe, stopniowane co 1 – 2 metry (zależnie od wielkości)  lub po podaniu wymiarów pomieszczenia  zrobimy taki  zestaw dokładnie pod potrzeby klienta.

 W takim zestawie przytniemy poszczególne odcinki folii na wymiar i fachowo przymocujemy do folii przewody elektryczne wraz ze szczegółową instrukcją ich połączenia.  W tak przygotowanym przez nas zestawie klient otrzymuje od nas gwarancję na folię na okres 15 lat (przy samodzielnym podłączaniu przewodów gwarancja wynosi 6 lat).

Wykonując samodzielny montaż można dodatkowo obniżyć koszty inwestycyjne o 30 do nawet 45%

Aby skorzystać z tych udogodnień wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie,  przez maila bądź formularz kontaktowy.